Pracownia

Specjalizujemy się w wykonywaniu schodów drewnianych, schodów dywanowych na indywidualne zamówienia.

Firma Cedron  jest małym zakładem rzemieślniczym, który tworzy kilku doświadczonych stolarzy. Dzięki temu że tworzenie schodów jest naszym powołaniem, schody które wychodzą z pod naszej ręki są niepowtarzalne i cieszą swoich użytkowników nie tylko pięknym wyglądem ale również solidnością i dokładnością wykonania.

Mając na uwadze różne gusta klientów i mnogość stylizacji wykonujemy każde zlecenie korzystając z własnej inwencji i pomysłowości wspomaganej nowoczesnymi technologiami i narzędziami. Zwracamy szczególną uwagę na jakość materiałów do produkcji schodów, dlatego też najważniejszy składnik jakim jest drewno przygotowujemy od samego początku sami. Sezonując i susząc drewno wykorzystujemy własny plac , suszarnie i miejsca składowania. W procesie produkcji schodów drewnianych korzystamy z krajowych gatunków drewna takich jak dąb, buk, jesion, czereśnia, brzoza, klon, robinia akacjowa, jak również gatunków drewna egzotycznego, wymienić warto: merbau, jatoba, iroko, sapelli. Wykańczany je lakierami i olejami, patynujemy i woskujemy. Wykorzystując uniwersalność (możliwość łączenia drewna z innymi materiałami) drewna łączymy je ze stalą nierdzewną, szkłem, stosujemy metaloplastykę oraz balustrady kute.

Pragnąc uczynić z naszej pracy rzemiosło artystyczne staramy się aby każda nasza realizacja zasługiwała na miano głównego elementu wystroju wnętrza.

 

Kontakt

CEDRON Józefa Staszak; 33-312 Tęgoborze, Łyczanka 73
NIP: 7341855120
Telefon: 662 104 667
E-mail: biuro@cedron-schody.pl