Schody gięte


PB300004

Realizacja CG8


P2160001

Realizacja CG7


P1013071

Realizacja CG6


Realizacja CG5


Realizacja CG4


Realizacja CG3


Realizacja CG2


Realizacja CG1

Schody są jednym z najważniejszych elementów architektonicznych, te wewnątrz domu czy mieszkania, oprócz tego, że spełnianiają swoją praktyczną funkcję, mogą stanowić również oryginalny element dekoracyjny, nadający niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniu w którym się znajdują. Wiadomym jest, że schody powinny być solidne, bezpieczne i funkcjonalne, nie oznacza to jednak, że powinny być nudne. Bardzo często zdarza się tak, że to właśnie one stają się sercem domu i stanowią jego główny punkt, wokół którego budowany jest jego cały wizerunek.
Istnieje wiele rodzajów schodów, w których można do woli przebierać, jednak niektóre z nich przeważają nad innymi swoimi walorami estetycznymi. Jednym z takich rodzajów schodów, są schody gięte.

SCHODY GIĘTE

Taki rodzaj schodów pozwala na duża dowolność. Dzisiejsze technologie stolarskie pozwalają na tworzenie schodów idealnie dopasowanych do kształtu pomieszczenia. Mogą być one ustytułowane w kątach pomieszczenia, idealne komponując się z krzywiznami ścian, mogą one również budowane być w centralnym punkcie pomieszczenia, tworząc fantazyjne wzory i będąc elementem przykuwającym uwagę. Schody gięte są obecnie jednym z największych trendów architektonicznych, a to za właśnie za sprawą ich walorów estetycznych.

TWORZYWA Z KTÓRYCH ROBIONE SĄ SCHODY GIĘTE

Schody gięte tworzone mogą być z różnego rodzaju drewna, przykładem może być nasz rodzimy jesion czy buk, jednakże mogą być one wykonywane również z drewna egzotycznego. Ważną częścią tego rodzaju schodów jest balustrada. W przypadku schodów giętych, tworzona ona może być z różnego rodzaju materiału, dopasowanego do charakteru wnętrza. W przypadku nowoczesnych pomieszczeń o charakterze industrialnym idealnie sprawdzi się stal nierdzewna, natomiast w eleganckich pomieszczeniach idealnym rozwiązaniem będzie szklana balustrada. Do pomieszczeń o stylu klasycznym najlepiej dobrać te kute oraz rzeźbione ręcznie w motywy roślinne.

INDYWIDUALNY CHARAKTER NASZYCH SCHODÓW

W naszym zakładzie tworzymy schody gięte, które idealnie dopasujemy do kształtu i charakteru Twojego wnętrza. Każdy z tworzonych przez nas projektów jest unikatowy, tworzony na potrzeby indywidualnego Klienta. Przy tworzeniu naszych schodów wykorzystujemy tylko najwyższej jakości surowce, a każde zlecenie jest wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły.
Nasza firma mieści się na terenie województwa małopolskiego, dlatego większość naszych realizacji pochodzi z tego obszaru, a głównie z Krakowa. Jednocześnie jesteśmy w stanie realizować zlecenia z terenu całej Polski w tym Katowic, Kielc, Warszawy czy Wrocławia. Posiadamy niezbędny sprzęt i możliwości wykonania powierzonych nam zadań na szerokim obszarze – dowozimy do Klienta wszelkie potrzebne materiały oraz montujemy schody na miejscu.

Kontakt

CEDRON Józefa Staszak; 33-312 Tęgoborze, Łyczanka 73
NIP: 7341855120
Telefon: 662 104 667
E-mail: biuro@cedron-schody.pl